Oferta

Depilacja – Całe nogi + Bikini + pachy 90 minut

Cena: 140 zł

REZERWUJ

Opis

Depileve to światowy lider w depilacji profesjonalnej od ponad 30-stu lat obecny jest w 96 krajach na 6 kontynentach. W Polsce marka obchodzi jubileusz 15-lecia na rynku.  Marka Depileve opracowała najbardziej precyzyjny system depilacji łączący metodę bezpaskową z zastosowaniem plastycznych wosków Film Wax 3G. To połączenie daje możliwość wykonania profesjonalnej i jednocześnie komfortowej depilacji okolic intymnych, w tym pełnej depilacji bikini.

Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Woski Film Wax, najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku wosków powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony.
 
Naturalny skład produktów
 
Zawartość żywicy naturalnej w woskach Depileve wynosi ponad 70%. Dodatek wyciągów roślinnych z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację Depileve można dopasować indywidualnie do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.
 
Przygotowanie do zabiegu depilacji woskiem
 
Włosy poddane zabiegowi muszą mieć odpowiednią długość, nie mogą być  zbyt długie ani zbyt krótkie. I tak na kończynach optymalna długość to 5 mm, bikini i pachy 10 mm, twarz 2 mm. W przypadku włosów cienkich, delikatnych wartości te mogą być niższe.
 
 Efekty depilacji woskiem
 
Gładka i  miła w dotyku skóra utrzymuje się ok. 3 - 4 tygodni, w zależności od tego jak szybko rosną u danej osoby włoski. Po 3 tygodniach włosy zaczynają być widoczne a po 4 tygodniach należy zabieg powtórzyć. U osób o słabym, jasnym owłosieniu efekt utrzymuje się dłużej.